Nová divadelní senzace se jmenuje Pokrevní bratři

V sobotu u nás proběhla premiéra, kterou lze bez nadsázky nazvat velkolepou. Zasloužil se o ni režisér Radek Balaš, tým herců v čele s Tomášem Šulajem, Davidem Vaculíkem a Yvettou Blanarovičovou v hlavních rolích, ale především silný příběh plný nečekaných zvratů. “Pokrevní bratři mají všechno, co má správný muzikál mít. Je to naše srdeční záležitost,” říká David Vaculík, jenž hraje jednu z titulních postav...

Diváci v sobotu zhlédli 15 velkých muzikálových čísel, která připravila špičková choreografka Qaša za doprovodu živé kapely, herci se museli naučit 157 stran textu, výtvarnice Jolana Schofield Izbická navrhla 129 kostýmů, osvětlovač provedl při představení 285 světelných změn. “Celé ty dva měsíce opravdu těžké práce stály zato,” usmíval se po premiéře Tomáš Šulaj.
A publikum? Už na veřejné generální zkoušce i na předpremiéře diváci na konci dlouho tleskali ve stoje. Někteří plakali, jiní volali bravo. Do konce roku jsme vyprodali téměř 5000 vstupenek a když jsme přidali mimořádnou reprízu na začátek ledna, za pár dnů zmizely lístky i na ni. Od konce minulého týdne se začaly prodávat vstupenky na únorové představení. Rezervovat můžete ZDE... Muzikál Donaha! připravený stejným týmem tvůrců tak má od této soboty velmi povedeného sourozence.