Slavnostní otevření zrekonstruovaného sálu Slováckého divadla již dnes večer!

Deset týdnů trvala rekonstrukce hlediště Slováckého divadla. Nyní všichni spokojeně hlásí hotovo. První diváci do něj vstoupí už dnes večer při další repríze komedie Sám na dva šéfy. “Jsme rádi, že všechny práce začaly a skončily přesně tak, jak byly naplánovány. Ti, kdo se na rekonstrukci podíleli, si zaslouží pochvalu. Odvedli profesionální práci,” říká ředitel divadla Michal Zetel.

Slavnostního otevření se kromě divadelníků zúčastní i starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha, místostarosta Ivo Frolec a z Prahy si přijede novou podobu hlediště prohlédnout i prezident Herecké asociace Jiří Hromada. “Nad oficialitami ale převáží především divadlo a legrace. Komedie Sám na dva šéfy je ideální, představitel hlavní role David Vaculík je ve výborné formě, takže diváky čekají hlavně dvě a půl hodiny zábavy,” dodává ředitel Michal Zetel.

Komedie Sám na dva šéfy je moderní podobou známého Sluhy dvou pánů, na repertoáru divadla se drží už rok a půl, má za sebou téměř čtyřicet repríz. Zajímavostí středečního představení je také fakt, že se do jedné z titulních rolí z mateřské dovolené vrátí i oblíbená Klára Vojtková.

I v můžete být u toho - vstupenky jsou stále k mání, viz. e-vstupenky.