Vykročili jsme do nové sezóny!

Setkáním všech zaměstnanců jsme v pondělí 21. srpna zahájili novou sezónu 2017/2018. Ta je v pořadí už dvaasedmdesátá a diváci se letos opět mají na co těšit.

"Prvním poprázdninovým představením bude komedie Čarodějnice v kuchyni, která se v sobotu 26. srpna představí na festivalu Divadelní Luhačovice 2017. Hned druhý den vyrazí Rychlé šípy na Týden kultury na Valašsku do Velkých Karlovic," upřesňuje tiskový mluvčí divadla a herec Josef Kubáník. "Z výtěžku Rychlých šípů ve Velkých Karlovicích organizátoři podpoří devítiletého Tomáše Koňaříka, který trpí svalovou dystrofií, a mobilní hospic Strom života z Nového Jičína," doplňuje ředitel divadla Michal Zetel.

Prvním titulem na domácí scéně bude v úterý 5. září komedie režiséra Zdeňka Duška Nájemníci. Ta rovněž slavnostně zahájí novou sezónu 2017/2018. Ale i další zářijové dny budou v divadle patřit komediím a zábavě. "Vsadili jsme na ty nejúspěšnější. Po Nájemnících se mohou diváci těšit na komedii 1+2=6, kterou hrajeme už deset let a vidělo ji víc diváků, než má Hradiště obyvatel. Kromě toho se zařadila mezi tři nejúspěšnější tituly v celé historii divadla," dodává Josef Kubáník. "Na své si přijdou i milovníci muzikálu, protože hned v dalším týdnu jsme do programu zařadili muzikál Pokrevní bratři s exkluzivním hostem Yvettou Blanarovičovou," uzavírá.

Kompletní zářijový program naleznete na našich stránkách v sekci program. Vstupenky si můžete rezervovat zde.